One thought on “Megújul a “feedback” rendszer!

  • Lehet hogy nem előnyünkre, hanem épp ellenkezőleg sült el ez a megújulás. Azóta nem tudom használni a személyes menü programot és még csak nem is foglalkozik ezzel a Vatera. Írtam nekik, újabb jelszót is kértem. Persze a számlát azonnal kiállítják, de hogy tudsz a termék eladással foglalkozni vagy nem az már nem érdekli őket. Csak az a baki, hogy így a termék feltöltésért fizetni sem tudok!!! Eddig jó vaterázó voltam, a vevők is elégedettek voltak, most e miatt veszítem el a vevőimet. Nagyon bosszantó, vajon más is van így?

Vélemény, hozzászólás?