Álláshirdetés – Termékfeltöltő asszisztens

A Vatera.hu Kft. új munkatársat keres az alábbi pozícióba:

Termékfeltöltő asszisztens

Az új munkatárs feladatai lesznek:

  • Termék- és aukció leírások elkészítése, szerkesztése
  • Termékek tömeges feltöltése a Vatera piacterére
  • CSV file-ok szerkesztése Excel-ben
  • Termékek besorolása a Vatera megfelelő kategóriáiba
  • Meglévő partnerekkel való kapcsolattartás (felmerülő kérdések megválaszolása,-problémák megoldása)

A jelölttel szemben támasztott elvárások:

  • A Vatera működésének alapos ismerete eladói oldalról
  • A Vatera kategória rendszerének ismerete
  • Középfokú végzettség
  • Microsoft Excel középfokú ismerete
  • Monotonitás magas fokú tűrése
  • Képesség a felmerülő problémák kreatív megoldására

Előny:

TeszVesz működésének ismerete

Munkavégzés helye: Budapest, VII. kerület

Munkaidő: teljes munkaidő, napi 8 óra (hétfőtől-péntekig)

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, küldje el fényképes önéletrajzát és motivációs levelét, a pozíciónévre való hivatkozással és fizetési igény megjelölésével az job@vatera.com e-mail címre. Kérjük, az önéletrajzát tartalmazó e-mail tárgy mezőjében adja meg Vaterás felhasználónevét.